פתרונות ענן

Captureפתרון לניהול אנשי השטח (כולל יכולות לניהול לקוחות, קביעת פגישות, שיבוץ אופטימלי, יכולות גיאוגרפיות מתקדמות, אפליקציית Mobile לאיש השטח, ודוחות) המאפשר יישום מהיר המבוסס על תהליכי Best Practices. הפתרון מיועד לחברות בצמיחה המחפשות יישום מהיר ממנו יוכלו לגדול במידת הצורך

 קיימים 3 סוגים של פתרונות ClickSoftware  בענן:

  • ClickExpress – פתרון לניהול אנשי השטח (כולל יכולות לניהול לקוחות, קביעת פגישות, שיבוץ אופטימלי, יכולות גיאוגרפיות מתקדמות, אפליקציית Mobile לאיש השטח, ודוחות) המאפשר יישום מהיר המבוסס על תהליכי Best Practices. הפתרון מיועד לחברות בצמיחה המחפשות יישום מהיר ממנו יוכלו לגדול במידת הצורך.
  • ClickCloud – הפתרון המלא של ClickSoftware המבוסס על אותה פלטפורמה הניתנת להתקנה מקומית ומאפשר לתמוך בכל צורך ותהליך שירות שקיים בארגון (לדוגמה – ניהול משימות עם כמות גבוהה של אנשים וכלים, ניהול משימות עם תלוית, ניהול מלאי, ועוד).
  • ClickWorkforce – פתרון מלא ללקוחות Salesforce –הכולל ממשק מובנה למערכת ה CRM ומאפשר לשבץ משימות באופן אופטימלי לאנשי השטח ע”י מוקד השירות. מוקד השירות לא נדרש ללמוד מערכת נוספת – אלא מתוך ה Salesforce הוא יכול לקבל את כל האופציות האופטימליות לשיבוץ המשימה בלחיצת כפתור אחת.

למה ענן?

  • השקעה ראשונית מינימלית – אין צורך בהשקעה ראשונית גדולה של רכישת הרישיונות והחומרה. החומרה כלולה בפתרון. והרישיונות נרכשים כשירות. אתה משתמש רק במה שאתה צריך !
  • יישום מהיר – הסביבה כבר מותקנת ומוכנה בענן – כך שניתן להתחיל לעבוד איתה באופן שוטף באופן מהיר מאוד.
  • שדרוגים בחינם – כחלק מהשירות הניתן בענן – אנו דואגים לבצע שדרוגים שוטפים למערכת על מנת שתמיד תהיה על הגרסה החדשה ביותר וללא הפרעות לעבודה השוטפת. באופן שקוף למשתמש.
  • המידע מאובטח – ClickSoftware משתמשת בשירותי הענן של אמזון – (Amazon Web Services (AWS והטמיעה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת המידע בפתרון.
  • יכולת לגדול – בין אם בענן או בהתקנה מקומית – מוצרי ClickSoftware מבוססים על Bes Practices ואלגוריתמים מתקדמים של קבלת החלטות המאפשרים לייעל את ארגון השירות בצורה יעילה, אוטומטית ומובנית. הפתרונות שלנו הפכו לבסיס ולתשתית בארגונים שירות מובילים בארץ ובעולם שאמצעות ClickSoftware יודעים: מי עושה, מה עושה, עם מה, איפה ומתי.