יצירת, עדכון וקריאת נתונים מה SAP באמצעות Workflow

יכולות ההקלטה המתקדמות של Winshuttle מאפשרות לקחת כל הקלטה של טרנזקציה ולחשוף אותה לתוך אקסל, מסך או ממשק רלוונטי אחר (PDF, Mobile וכו) – כל זאת ללא שימוש בקוד !!

WS

את המסכים שיצרנו ניתן לשלב בתוך תהליך רחב יותר (Workflow) – המאפשר לחשוף מבטים שונים לכל פונקציה בארגון, לאסוף את המידע הרלוונטי, לשלוח למנהל לאישור / הוספת הערות – ורק לאחר שכל המידע נאסף – לטעון אותו ל SAP – באופן מאובטח ומתועד

WS

האם כל משתמש בארגון יכול להיות חלק מה Workflow?

כן !!! ה Winshuttle מאפשר לשלב כל משתמש בארגון בתהליך הארגוני ולהציג לו את המבט / המסך הרלוונטי לו.

כמה מורכב ה Workflow  יכול להיות?

כמה מורכב שתרצה ! אין מגבלה על כמות המשתתפים, כמות ומורכבות התנאים (Conditions) הנדרשים על מנת לעבור משלב לשלב, מעבר מקבילי / טורי, תחימת המענה של כל פונקציה בזמנים, אסקלציות במקרה הצורך וכו

איזה כלים קיימים לשליטה ובקרה אחר התהליך?

כל התהליכים הארגוניים מופצים ומנוהלים מאתר מרכזי (Sharepoint – הנכלל כחלק מרישיון ה Winshuttle) – המאפשר להציג למשתמש את התהליכים הרלוונטיים לו לפי הרשאות (לדוג: יצירת הזמנה, הקמת מק”ט, דיווח שעות, יצירת פקודת יומן, ועוד).

המשתמש מתחיל את התהליך מהאתר המרכזי ובכל שלב יכול לקבל מידע אודות סטטוס התהליך ואיפה הוא נמצא כרגע. (כל שאר המשתתפים בתהליך מקבלים התראה דרך המייל ויכולים להוסיף את הפרטים הרלוונטיים בגוף המייל או דרך הפורטל המרכז את כל המשימות שלהם).

קיים Audit מלא על כל שלבי התהליך ודשבורד המאפשר להציג את יעילות כל אחד מהתהליכים העסקיים (עם יכולות Drill down עד לרמת המשתמש הבודד על מנת לזהות צווארי בקבוק וחוסר יעילות).