צוות הניהול

 

 

זאב ינאי

זאב ינאי

יו”ר ומנכ”ל קבוצת אדוונטק. בשנת 1996 הקים יחד עם יורם זילברברג ורוני הירשפרונג את דימון מערכות. החברה התפתחה, הקימה חברות בת, ובמרץ 2004 הפכה ע”י מיזוג עם חברת אדוונטק לחברה ציבורית. זאב הינו מהנדס תעשייה וניהול, בעל 28 שנות ניסיון במערכות מידע. שירת כראש מדור בממר”ם, והיה שותף להקמת מספר חברות ציבוריות בתחום התוכנה. כיום עוסק באדוונטק בניהול החברה ובייזום תחומי פעילות חדשים ורכישת פעילויות משלימות.

roni[1]

רוני הירשפרונג

מנכ”ל לנושאי שיווק ותפעול ודירקטור באדוונטק. בוגר תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול בטכניון – חיפה, ותואר שני ברובוטיקה מאונ’ ת”א. הקים ושימש כמנכ”ל חברת סיסטג מערכות. שירת כקצין בכיר באגף הלוגיסטי של הצבא. כיום, בנוסף לתפקידו הנוכחי משמש כמרצה באוני’ ת”א לרשתות תקשורת.

eitan[1]

איתן גוראל

מנהל עסקים ראשי של קבוצת אדוונטק. בוגר תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון – חיפה ותואר MBAודוקטורט במינהל עסקים (מימון) מאוניברסיטת קליפורניה, ברקלי.
לשעבר משנה למנכ”ל לאומי ושות’ בנק להשקעות בע”מ. בעל ניסיון עשיר בייעוץ כלכלי ומימוני.

שמוליק לשם

שמוליק לשם

מנכ”ל חטיבת SAP. שמוליק הינו בוגר תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני במערכות מידע מאוניברסיטת ת”א. בעל וותק של כ- 25 שנה במערכות מידע ובמערכות ERP. שמוליק מלווה את פעילות ה- SAP מיום הקמתה בישראל, והיה אחד מעמודי התווך שלה. שמוליק ניהל את חטיבת המגזר העסקי ,פיננסי והתעשייה (SAP)בנס. במסגרת אחריותו בוצעו פרויקטים מורכבים וגדולים כגון : בנק הפועלים , חברת הברום , בזק, תעשייה אווירית , פז , שסטוביץ , שטראוס עלית (מזוג החברות) ועוד … בתפקידיו הקודמים בפעילות SAP היה אחראי על תחום ה- CRM ואחראי על SAP SERVICES לרבות פיתוח הלוקליזציה, מרכז ההדרכה של SAP בישראל ופעילות התשתיות והטכנולוגיה של SAP.

 לימור מורב

לימור מורב

ללימור 30 שנות פעילות בתפקידי ניהול בכירים בעולם התוכנה. ניסיון עשיר בניהול עסקים וניהול מכירות עבור אירגונים, חברות ויחידות עיסקיות ובניהול קבוצות פיתוח בפרויקטים ובאספקת שירותי תוכנה מגוונים ומורכבי ללקוחות. קשרי עבודה ארוכי טווח עם לקוחות, ספקים, יצרנים ועם שותפים עסקיים .
בין שאר תפקידיה :
• מנכ”ל חברת CodeValue
• סמנכ”ל מכירות חברת Glasshouse
• מנכ”חברת סלע מעבדות תוכנה
ללימור B.sc במתמטיקה וחקר ביצועים מאוניברסיטת תל אביב . בוגרת מסלול ממר”מ מלא.

רן

רן פלדמן

מנכ”ל חטיבת התשתיות, בעל תואר ראשון במנהל עסקים. ניסיון של למעלה מ-20 שנים בעולמות ה-IT סיסטם והתשתיות. שירות צבאי במשך 10 שנים כקצין בצ”הל ביחידת ממר”ם. רן המשיך את דרכו כמנהל פרויקטים בכיר בחברות טכנולוגיות שונות, ובין השאר שימש גם כמנהל חטיבת פרויקטים ומנהל פעילות פיתוח עסקי בחו”ל. ניסיון רב בעבודה עם מרבית היצרנים המובילים בעולמות הסיסטם, ומול מספר גדול של לקוחות מובילים במשק.

Guy_portrait

יורם זילברברג

ה-CTO של חברת אדוונטק, ודירקטור באדוונטק. בוגר תואר מתמטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטה העברית, שרת כראש מדור מערכות נתונים מבצעיות בחיל הים – והקים בשנת 1996 ביחד עם זאב ינאי ורוני הירשפרונג את דימון מערכות. מבכירי אנשי אורקל היום בארץ ואחראי באורקל על התחום המקצועי / טכנולוגי על כל גווניו החל בתשתיות המסד וכלה באפיון ופיתוח מערכות בכל מכלול הכלים.