אודות החברה

חברת התוכנה והטכנולוגיה אדוונטק מובילה במתן פתרונות מבוססי SAP, ORACLE ושיווק והטמעת מגוון מוצרי תוכנה אותם היא מייצגת בארץ.

 

באדוונטק קיים שילוב נדיר של יכולת הבנה עסקית\ארגונית – יחד עם רמת מומחיות טכנולוגית. שילוב זה מאפשר לבצע פרויקטים מורכבים, המספקים מענה למטרות ויעדי הארגון של הלקוח. החברה מבצעת פרויקטים רחבי היקף בתחומים: ERP, BI, CRP, PORTAL ופיתוח והסבות תוכנה לחברות וארגונים הנמנים על המובילים במשק, בארץ ובעולם. יכולת האינטגרציה של אדוונטק ושליטתה בטכנולוגיות הרבות, מאפשרת לה בצוע פרויקטים מורכבים המתבססים על מגוון טכנולוגיות (Best of Breed) ומתן פתרונות ייחודיים ומקוריים.

 

אדוונטק מציעה שירותים מקצועיים בכל היקף ולכל מחזור החיים של פרויקטי תוכנה, מאפיון הצרכים וגיבוש ארכיטקטורה, המשך באפיון הפיתוח ושירותי התשתית ועד לביצוע QA הטמעה ותמיכה שוטפת.  

 

לאדוונטק מאות לקוחות בשוק הישראלי, ביניהם ניתן למצוא את הגופים המובילים בישראל כגון בנק הפועלים, מפעלי ים המלח, סלקום, צה”ל וגופים שונים במשרד הביטחון, אוניברסיטת ת”א, משרדי ממשלה שונים כגון משרד התשתיות, משרד התיירות, עיריות, חברות טכנולוגיה, המוסד לביטוח לאומי ועוד… חברת אדוונטק רואה בשביעות הרצון של לקוחותיה יעד אסטרטגי. החברה פועלת להשגת יעד זה – באמצעות הבנה מעמיקה והזדהות עם היעדים של הלקוח, כך שהפתרון הנמסר יענה על הציפיות שלו.

 

כל לקוחות הקבוצה יעידו על איכות התוצרים של אדוונטק, התאמתם לצרכי הארגון והעמידה באילוצי המסגרות שהוגדרו לפרויקט. אדוונטק מונה מעל 300 אנשי מקצוע. החברה פועלת תחת תקן אבטחת איכות ISO-9001 והסמכה בינ”ל ממכון BVQI באנגליה.

280

לקוחות מהמובילים במשק

350

עובדים מקצועיים

15

שנות ותק וניסיון של פעילות

צוות הניהול

שני אנקוריון, מנכ"ל

  שני היא אחת הדמויות הבולטות בענף המחשוב הישראלי, עם ניסיון של 20 שנה בתחום בעלת תואר

ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני במנהל עסקים

ביצעה מספר תפקידי ניהול בחברות ישראליות וגלובליות

מנטורית בתוכנית המנטורים האקסקלוסיבית של בוגרי הבינתחומי ויוצרת הסדנה "להכיר ולראות מה אפשר להיות" המיועדת לנערות ונערים בפנימיות. חברה ב״ארגון הנשים האקדמאיות״ וחברה בארגון YPO העולמי

רן פלדמן, מנכ"ל אדוונטק סיסטם

מנכ”ל חטיבת התשתיות, בעל תואר ראשון במנהל עסקים. ניסיון של למעלה מ-20 שנים בעולמות ה-IT סיסטם והתשתיות. שירות צבאי במשך 10 שנים כקצין בצ”הל ביחידת ממר”ם. רן המשיך את דרכו כמנהל פרויקטים בכיר בחברות טכנולוגיות שונות, ובין השאר שימש גם כמנהל חטיבת פרויקטים ומנהל פעילות פיתוח עסקי בחו”ל. ניסיון רב בעבודה עם מרבית היצרנים המובילים בעולמות הסיסטם, ומול מספר גדול של לקוחות מובילים במשק.

נתי נחמיאס, משנה למנכ"ל

בוגר ממר"ם ובעל תואר ראשון במנהל עסקים.

נתי בעל נסיון של מעל ל-15 שנים בעולמות ה-IT בכלל וב-SAP ואבטחת מידע בפרט.לנתי נסיון רב בייעוץ אסטרטגי וטכנולוגי לארגונים הגדולים בארץ.

 SAP אורן קאשי , סמנכ"ל טכנולוגיות

אורן הינו בעל תואר ראשון במערכות מידע. בעל וותק של כ- 20 שנה במערכות מידע ובמערכות ERP.

אורן מנהל את חטיבת הטכנולוגיות המספקת שירותי מומחה בתחומי תשתיות SAP , הרשאות ואבטחת מידע SAP וביצועי פרוייקטים מורכבים בעלי אופי טכנולוגי מתקדם.

עמית טל, סמנכ"ל פיתוח עסקי

עמית הינו איש מקצוע מנוסה בעל ניסיון עסקי ומקצועי בתחום מערכות המידע של למעלה מ-18 שנה. מוסמך תוכנית דירקטורים להב היוקרתית של אוניברסיטת תל אביב.

לעמית ניסיון רב ומגוון בפתרונות הטכנולוגיים השונים בעולמות SAP והוא מוכר היטב בתעשייה. במסגרת תפקידו עמית מוביל תהליכים של הרחבת היצע שירותי החברה ותחומי העיסוק שלה כמו גם הקמת פעילויות עסקיות חדשות.

דרור זעירא, סמנכ”ל יישומי HR

דרור הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות מאוניברסיטת ת”א. 

בעל וותק של כ- 25 שנה במערכות מידע ובמערכות SAP. דרור מלווה את פעילות ה- SAP מיום הקמתה בישראל. לדרור שילוב נדיר של יכולות עסקיות וטכנולוגיות בתחומי ניהול ההון האנושי.

בפעילותו ב SAP היה מנהל המוצר של SAP HR בישראל. במסגרת החברה מוביל ומנהל את קבוצת יישומי HR & SuccessFactors הגדולה בישראל.

מתנדב בעמותת אתגרים ובמועצת שוהם.

יעל עניאל, סמנכ"ל כספים 

בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדעי החברה ובעלת תואר שני במנהל עסקים.

יעל עם ניסיון של 15 שנים בניהול תהליכים ומחלקות פיננסיות בחברות פרטיות וציבוריות. בעלת נסיון עשיר בדיווח חברות ציבוריות והתייעלות בניהול הפיננסי.

ליטל וקסלר אביטן, מנהלת משאבי אנוש וגיוס

ליטל בעלת נסיון של 11 שנים בתחום ניהול המשאב האנושי, גיוס וכוח אדם.

ליטל בנתה והובילה את אסטרטגיית כוח האדם באדונטק, בנתה את כל תהליכי ומתודולוגיית החברה בתחום. ליטל מרכזת עסקית את כל פעילות משרד הבטחון והיא גורם מרכזי בהפיכתה של אדוונטק לחברה מובילה בתחום ה SAP בישראל.

advantec